Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Souhlasím

Kalendář akcí

datum název akce sport okres
Leden
16.1.2017 Bruslení na Lipně bruslení Český Krumlov
16.1.2017 Bruslení na Lipně bruslení Český Krumlov
16.1.2017 Bruslení na Brněnské přehradě bruslení Brno-město
16.1.2017 Ledové kluziště bruslení Praha
16.1.2017 Kluziště Olympia Brno bruslení Brno-venkov
16.1.2017 Bruslení na Černém Mostě bruslení Praha
16.1.2017 Kluziště v Semilech bruslení Semily
16.1.2017 Bruslení ve Smetanových Sadech bruslení Olomouc
16.1.2017 Bruslení u Kulaťáku bruslení Praha
16.1.2017 Bruslení v hotelu Hasa bruslení Praha
16.1.2017 Kluziště v Žatci bruslení Louny
16.1.2017 Veřejné bruslení Na Františku bruslení Praha
16.1.2017 Veselé bruslení v Karlínském Spektru bruslení Praha
16.1.2017 Kluziště na Ovocném trhu bruslení Praha
16.1.2017 Ledová plocha Gutovka bruslení Praha
16.1.2017 Kluziště Salesiánské centrum bruslení Brno-město
16.1.2017 Kluziště Holešov bruslení Kroměříž
16.1.2017 Kluziště v Priessnitzových lázních bruslení Jeseník
16.1.2017 Školní zimní stadion Bronzová bruslení Praha
16.1.2017 Veřejné bruslení bruslení Brno-město
16.1.2017 Kluziště Pavillon bruslení Brno-město
16.1.2017 Kluziště v Galerii Harfa bruslení Praha
18.1.2017 Ledová stěna lezení Liberec
18.1.2017 Běháme na pětce atletika Praha
18.1.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
18.1.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
18.1.2017 Eskymování vodní turistika Praha
19.1.2017 Fotbálková liga ostatní Praha
19.1.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
19.1.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
20.1.2017 Bruslení s DDM bruslení Děčín
20.1.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Oakmont Country Club golf Praha
20.1.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
20.1.2017 ZUMBA a fitness tance tanec Klatovy
21.1.2017 Jizerské tisícovky běžecké lyžování Jablonec nad Nisou
21.1.2017 50 km na lyžích po Valašsku běžecké lyžování Vsetín
21.1.2017 Memoriál Ludvíka Kosa turistika Pelhřimov
21.1.2017 Patnáctka okolo Paprsku běžecké lyžování Šumperk
21.1.2017 Zimní běh Litní a zámeckým parkem atletika Beroun
21.1.2017 Radostická nerezová desítka atletika Brno-venkov
21.1.2017 Z Klínů do Klínů běžecké lyžování Most
21.1.2017 Zima s Kamenožroutem turistika Plzeň-město
21.1.2017 Škola jednoruční zbraň + štít šerm Olomouc
21.1.2017 Velbloud na sněhu lyžování a snowboarding Český Krumlov
21.1.2017 Rensar ski cup lyžování a snowboarding Vsetín
21.1.2017 Turnaj ve stolním tenise stolní tenis Tábor
21.1.2017 Víkend v pohybu sport pro všechny Trutnov
21.1.2017 8. Courání Prahou turistika Praha
21.1.2017 Fun Aerobic Show aerobic Olomouc
21.1.2017 Sobota s Lipno bez bariér handicapovaní sportovci Český Krumlov
21.1.2017 Základy parkouru parkour Praha
21.1.2017 Vratislavické SKI 2017 běžecké lyžování Liberec
21.1.2017 Sobota s trampolínami skoky na trampolíně Zlín
21.1.2017 innogy WINTER RUN atletika Ostrava-město
21.1.2017 City Cross Sprint 2017 běžecké lyžování Ostrava-město
21.1.2017 KAŠPERSKÁ 30 běžecké lyžování Prachatice
21.1.2017 ČUS - Stopa pro život Prolog Vysočina Arena běžecké lyžování Žďár nad Sázavou
21.1.2017 Skicross s Pribináčekem lyžování a snowboarding Trutnov
21.1.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
21.1.2017 Freeride.cz Just Ride snowboarding Český Krumlov
21.1.2017 2. otevřené MČR v OCR (překážkovém běhu) pro děti atletika Kladno
21.1.2017 Diskotéka na ledě bruslení Praha
21.1.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Oakmont Country Club golf Praha
21.1.2017 Zimní radovánky v Géčku saně České Budějovice
21.1.2017 Biatlonová střelnice biatlon Žďár nad Sázavou
21.1.2017 Sáňkařské závody saně Uherské Hradiště
22.1.2017 Badhopman Cup badminton Karviná
22.1.2017 Opening snowparku snowboarding Ústí nad Orlicí
22.1.2017 Běh Milana Varcholy atletika Ústí nad Labem
22.1.2017 KAŠPERSKÁ 30 běžecké lyžování Prachatice
22.1.2017 World Snowboard Day lyžování a snowboarding Trutnov
22.1.2017 Běh kolem Špičáku atletika Chomutov
22.1.2017 Diskohrátky na ledě bruslení Praha
22.1.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Oakmont Country Club golf Praha
22.1.2017 Babytenisový turnaj tenis Praha
22.1.2017 Minitenisový turnaj tenis Praha
23.1.2017 Česko vesluje veslování Chomutov
23.1.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
23.1.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
23.1.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
23.1.2017 Tančírna – Quickstep tanec Žďár nad Sázavou
23.1.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
24.1.2017 Novoroční turnaj ve stolním tenise stolní tenis Zlín
24.1.2017 Šediváčkův long psí spřežení Rychnov nad Kněžnou
24.1.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
24.1.2017 Bouldering session I. lezení Praha
24.1.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
25.1.2017 Turistikou za zimní kulturou běžecké lyžování Rychnov nad Kněžnou
25.1.2017 Šediváčkův long psí spřežení Rychnov nad Kněžnou
25.1.2017 ME v krasobruslení 2017 krasobruslení Ostrava-město
25.1.2017 Turnaj v kulečníku billiard Praha
25.1.2017 Běh Ratibořickým údolím atletika Trutnov
25.1.2017 Běháme na pětce atletika Praha
25.1.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
25.1.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
25.1.2017 Eskymování vodní turistika Praha
26.1.2017 Šediváčkův long psí spřežení Rychnov nad Kněžnou
26.1.2017 ME v krasobruslení 2017 krasobruslení Ostrava-město
26.1.2017 Šachový turnaj šachy Teplice
26.1.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
27.1.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
27.1.2017 Šediváčkův long psí spřežení Rychnov nad Kněžnou
27.1.2017 MINI KARLOVSKÁ běžecké lyžování Vsetín
27.1.2017 ME v krasobruslení 2017 krasobruslení Ostrava-město
27.1.2017 Bruslení s DDM bruslení Děčín
27.1.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
27.1.2017 720.cz SKI vs. SNOW battle lyžování a snowboarding Příbram
27.1.2017 Olomócké nočník turistika Olomouc
27.1.2017 ZUMBA a fitness tance tanec Klatovy
28.1.2017 Šediváčkův long psí spřežení Rychnov nad Kněžnou
28.1.2017 Upravenými běžkařskými stopami kolem Bílé běžecké lyžování Frýdek-Místek
28.1.2017 Český pohár FIS skicross Dolní Morava lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
28.1.2017 Badmintonový turnaj badminton Hradec Králové
28.1.2017 Rodinný turnaj ve stolním tenise stolní tenis Opava
28.1.2017 Zimní speciál turistika Plzeň-město
28.1.2017 Branické a Podolské skály turistika Praha
28.1.2017 Lipno rodina cup lyžování a snowboarding Český Krumlov
28.1.2017 Základy parkouru parkour Praha
28.1.2017 innogy WINTER RUN atletika Hradec Králové
28.1.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
28.1.2017 O Kryštofa a Kryštůfka tanec Rychnov nad Kněžnou
28.1.2017 KARLOVSKÁ 50 běžecké lyžování Vsetín
28.1.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
28.1.2017 Freeride.cz Just Ride snowboarding Trutnov
28.1.2017 Rybakros atletika Praha
28.1.2017 Jilemnická 50 ZP MV ČR běžecké lyžování Semily
28.1.2017 SNOW BIKE RACE cyklistika a MTB Ústí nad Orlicí
28.1.2017 ME v krasobruslení 2017 krasobruslení Ostrava-město
28.1.2017 Diskotéka na ledě bruslení Praha
28.1.2017 Karneval na ledě bruslení Svitavy
28.1.2017 Adventure Night lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
29.1.2017 Memoriál Bohuslava Matiáše tanec Kolín
29.1.2017 Český pohár FIS skicross Dolní Morava lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
29.1.2017 Badhopman Cup badminton Praha
29.1.2017 Hamerský vodník volejbal a plážový volejbal Praha
29.1.2017 Základy parkouru parkour Praha
29.1.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
29.1.2017 Jilemnická 50 ZP MV ČR běžecké lyžování Semily
29.1.2017 Salomon Family Cup lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
29.1.2017 Lestkovský půlmaraton atletika Chomutov
29.1.2017 Diskohrátky na ledě bruslení Praha
29.1.2017 ME v krasobruslení 2017 krasobruslení Ostrava-město
30.1.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
30.1.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
30.1.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
30.1.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
31.1.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
Únor
1.2.2017 Běh přes Vartu atletika Trutnov
1.2.2017 Běháme na pětce atletika Praha
1.2.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
1.2.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
1.2.2017 Eskymování vodní turistika Praha
2.2.2017 IBU Otevřené Juniorské ME v biatlonu 2017 biatlon Žďár nad Sázavou
2.2.2017 Pohár Orlických hor – Dynastar Lange Cup lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
2.2.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
2.2.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
2.2.2017 Tančírna – Quickstep tanec Žďár nad Sázavou
3.2.2017 Hravý den plný soutěží sport pro všechny Hradec Králové
3.2.2017 Pololetní příměstský tábor lezení Praha
3.2.2017 Zimní hýbání, malování a muzicírování sport pro všechny Ústí nad Labem
3.2.2017 Pololetky v DDM ostatní Teplice
3.2.2017 Neseď doma sport pro všechny Karlovy Vary
3.2.2017 Turnaj v bowlingu bowling Trutnov
3.2.2017 Monínec patří dětem lyžování a snowboarding Příbram
3.2.2017 Pololetní řádění na ledě bruslení Louny
3.2.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Pebble Beach Golf Links Resort golf Praha
3.2.2017 Neseď doma sport pro všechny Karlovy Vary
3.2.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
3.2.2017 Malohanácká stovka turistika Blansko
4.2.2017 Opatovské šmajd turistika Blansko
4.2.2017 Lyžařský přejezd Rýchor běžecké lyžování Trutnov
4.2.2017 Kolo, kolo mlejnský turistika Praha
4.2.2017 Za zmrzlým Čepelkou běžecké lyžování Trutnov
4.2.2017 Zimním Podoubravím aneb Memoriál Ladislava Dymáčka běžecké lyžování Havlíčkův Brod
4.2.2017 Přejezd Javořích hor - Memorial Emericha Ratha běžecké lyžování Náchod
4.2.2017 Okolo Francovky - lyžařský přejezd běžecké lyžování Vsetín
4.2.2017 Zimním krajem léčivých vod běžecké lyžování Cheb
4.2.2017 Zimní bludníček turistika Plzeň-jih
4.2.2017 Přes střechu Evropy - Memoriál J. Hamerníka běžecké lyžování Svitavy
4.2.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
4.2.2017 Badhopman Cup badminton Jihlava
4.2.2017 WooXUP Czech Tour lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
4.2.2017 IBU Otevřené Juniorské ME v biatlonu 2017 biatlon Žďár nad Sázavou
4.2.2017 Snowboard banked slalom snowboarding Český Krumlov
4.2.2017 Hustopečské skákání atletika Břeclav
4.2.2017 innogy WINTER RUN atletika České Budějovice
4.2.2017 KIDS CUP lyžování a snowboarding Chomutov
4.2.2017 Mini Orlický maraton běžecké lyžování Rychnov nad Kněžnou
4.2.2017 SKI(alp) FEST ostatní Frýdek-Místek
4.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
4.2.2017 Hromniční trápení orientační sporty Blansko
4.2.2017 Mistrovství České republiky v Thajském boxu muay-thai Žďár nad Sázavou
4.2.2017 DYNAFIT SKIALP Bílá 2017 běžecké lyžování Frýdek-Místek
4.2.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Pebble Beach Golf Links Resort golf Praha
4.2.2017 Adventure Night lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
5.2.2017 IBU Otevřené Juniorské ME v biatlonu 2017 biatlon Žďár nad Sázavou
5.2.2017 Pohár Orlických hor – Dynastar Lange Cup lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
5.2.2017 Lomazická stezka atletika Chomutov
5.2.2017 ORLICKÝ MARATON běžecké lyžování Rychnov nad Kněžnou
5.2.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Pebble Beach Golf Links Resort golf Praha
6.2.2017 Turnaj v holandském billiardu billiard Ostrava-město
6.2.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
6.2.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
6.2.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
6.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
7.2.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
7.2.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
8.2.2017 Svatoňovické okruhy atletika Trutnov
8.2.2017 Běháme na pětce atletika Praha
8.2.2017 4. závod Zimního poháru Srchu atletika Pardubice
8.2.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
8.2.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
8.2.2017 Eskymování vodní turistika Praha
9.2.2017 Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
9.2.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
9.2.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
10.2.2017 Brtnické ledopády turistika Děčín
10.2.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Chomutov
10.2.2017 Skicross s Pribináčekem lyžování a snowboarding Trutnov
10.2.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
11.2.2017 Brtnické ledopády turistika Děčín
11.2.2017 Lipno Ice Marathon atletika Český Krumlov
11.2.2017 Rájecká desítka atletika Blansko
11.2.2017 S Valentýnem na Valentinku turistika Praha
11.2.2017 Valentýnská vycházka turistika Rakovník
11.2.2017 Běh Jižními Svahy atletika Zlín
11.2.2017 Rensar ski cup lyžování a snowboarding Vsetín
11.2.2017 Beskydská laťka atletika Frýdek-Místek
11.2.2017 Extraliga družstev - VzPi 40 - 2.kolo sportovní střelba Plzeň-město
11.2.2017 WooXUP Czech Tour lyžování a snowboarding Frýdek-Místek
11.2.2017 Sobota s Lipno bez bariér handicapovaní sportovci Český Krumlov
11.2.2017 Kramolínský obřák lyžování a snowboarding Český Krumlov
11.2.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Chomutov
11.2.2017 Memoriál Františka Ohery atletika Ostrava-město
11.2.2017 Winter Gladiator Race atletika Náchod
11.2.2017 Karlův běh České spořitelny běžecké lyžování Karlovy Vary
11.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
11.2.2017 Dynafit Rock Point Skialptour ostatní Ústí nad Orlicí
11.2.2017 Freeride.cz Just Ride snowboarding Ústí nad Orlicí
11.2.2017 Zimní Sovova stezka turistika Pelhřimov
11.2.2017 FED CUP BY BNP PARIBAS Česko vs. Španělsko tenis Ostrava-město
11.2.2017 Adventure Night lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
12.2.2017 Brtnické ledopády turistika Děčín
12.2.2017 Cesty za sluncem turistika Brno-venkov
12.2.2017 Hrbovická desítka atletika Ústí nad Labem
12.2.2017 Kramolínský obřák lyžování a snowboarding Český Krumlov
12.2.2017 Pohár Orlických hor – Dynastar Lange Cup lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
12.2.2017 Běh přes Strážiště atletika Chomutov
12.2.2017 Chebská běžecká zima atletika Cheb
12.2.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Chomutov
12.2.2017 Karlův běh České spořitelny běžecké lyžování Karlovy Vary
12.2.2017 Dynafit Rock Point Skialptour ostatní Ústí nad Orlicí
12.2.2017 Nedělní vycházka za sv. Valentýnem turistika Jihlava
12.2.2017 FED CUP BY BNP PARIBAS Česko vs. Španělsko tenis Ostrava-město
12.2.2017 Kauflauf orientační sporty Brno-město
13.2.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
13.2.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
13.2.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
13.2.2017 Tančírna – Tango tanec Žďár nad Sázavou
13.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
14.2.2017 Sportovně-tvořivý den lezení Zlín
14.2.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
15.2.2017 Běháme na pětce atletika Praha
15.2.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
15.2.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
15.2.2017 Eskymování vodní turistika Praha
16.2.2017 Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
16.2.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
17.2.2017 MINI JIZERSKÁ POJIŠŤOVNY VZP běžecké lyžování Jablonec nad Nisou
17.2.2017 ČEZ JIZERSKÁ 50 běžecké lyžování Jablonec nad Nisou
17.2.2017 Skicross s Pribináčekem lyžování a snowboarding Trutnov
17.2.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Pinehurst No. 2 golf Praha
17.2.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
18.2.2017 Hornobělská 30 turistika Plzeň-sever
18.2.2017 Ve stopě první Středoevropské Padesátky běžecké lyžování Semily
18.2.2017 Přejezd Krkonoš - memoriál Karla Šaldy běžecké lyžování Semily
18.2.2017 Pochod Dlouhého, Širokého a Bystrozrakého turistika Vyškov
18.2.2017 Zimní výstup na horu Tábor turistika Semily
18.2.2017 BigWall OPEN 2017 lezení Praha
18.2.2017 Únorový maraton okolo Boleváku atletika Plzeň-město
18.2.2017 Turnaj - stolní tenis stolní tenis Praha
18.2.2017 WooXUP Czech Tour lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
18.2.2017 Loap PBT VAŠÍ LIGY atletika Praha
18.2.2017 innogy WINTER RUN atletika Olomouc
18.2.2017 KIDS CUP lyžování a snowboarding Chomutov
18.2.2017 ČEZ JIZERSKÁ 50 běžecké lyžování Jablonec nad Nisou
18.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
18.2.2017 Salomon Family Cup lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
18.2.2017 Pochod Prahou historickou - barokní turistika Praha
18.2.2017 Lotharův běh atletika Děčín
18.2.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Pinehurst No. 2 golf Praha
18.2.2017 Dětský maškarní bál tanec Cheb
18.2.2017 Večerní skialpový závod lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
18.2.2017 Adventure Night lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
19.2.2017 Badmintonový turnaj - dvouhry badminton Praha
19.2.2017 Běh Lesoparkem atletika Chomutov
19.2.2017 ČEZ JIZERSKÁ 50 běžecké lyžování Jablonec nad Nisou
19.2.2017 Neratovická 201 atletika Mělník
19.2.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Pinehurst No. 2 golf Praha
19.2.2017 Babytenisový turnaj tenis Praha
19.2.2017 Minitenisový turnaj tenis Praha
20.2.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
20.2.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
20.2.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
20.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
21.2.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
21.2.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
22.2.2017 Běh kolem Vízmburku atletika Trutnov
22.2.2017 Běháme na pětce atletika Praha
22.2.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
22.2.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
22.2.2017 Eskymování vodní turistika Praha
23.2.2017 Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
23.2.2017 Šachový turnaj šachy Teplice
23.2.2017 Kondiční pádlování vodní turistika Praha
23.2.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
24.2.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Bruntál
24.2.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
24.2.2017 Dark snow lyžování a snowboarding Příbram
25.2.2017 S Trilobitem Zimou nezimou turistika Praha
25.2.2017 Šumperská zimní 50 turistika Šumperk
25.2.2017 Černohorské šlápoty turistika Brno-město
25.2.2017 Kouzlo zimního lesa turistika Plzeň-sever
25.2.2017 innogy WINTER RUN atletika Praha
25.2.2017 WooXUP Czech Tour lyžování a snowboarding Jeseník
25.2.2017 Zimní půlmaraton VAŠÍ LIGY atletika Praha
25.2.2017 Tůruj Brdy - Winter Run 2017 atletika Příbram
25.2.2017 Maratón Jana Buly atletika Třebíč
25.2.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Bruntál
25.2.2017 Mini JELYMAN běžecké lyžování Šumperk
25.2.2017 ČT Šumavský skimaraton běžecké lyžování Prachatice
25.2.2017 MTB Chinese Downhill cyklistika a MTB Trutnov
25.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
25.2.2017 Freeride.cz Just Ride snowboarding Vsetín
25.2.2017 Turnaj - squash squash Praha
25.2.2017 Memoriál Míry Redlicha turistika Cheb
25.2.2017 Běh na Čerčanský chlum atletika Benešov
25.2.2017 Železnohorák atletika Havlíčkův Brod
25.2.2017 Večerní paralelní slalomy lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
25.2.2017 Bílanská Valaška lyžování a snowboarding Frýdek-Místek
25.2.2017 Adventure Night lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
26.2.2017 Běžecký Dvojboj atletika Chomutov
26.2.2017 S ČT sport na vrchol lyžování a snowboarding Bruntál
26.2.2017 ČT Šumavský skimaraton běžecké lyžování Prachatice
26.2.2017 JELYMAN běžecké lyžování Šumperk
27.2.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
27.2.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
27.2.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
27.2.2017 Tančírna – Rumba tanec Žďár nad Sázavou
27.2.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
28.2.2017 Bouldering session II. lezení Praha
28.2.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
Březen
1.3.2017 Běháme na pětce atletika Praha
1.3.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
1.3.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
1.3.2017 Eskymování vodní turistika Praha
2.3.2017 Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
2.3.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
2.3.2017 Tančírna – Rumba tanec Žďár nad Sázavou
3.3.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Valderrama Golf Club golf Praha
3.3.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
4.3.2017 Modřický pohár atletika Brno-venkov
4.3.2017 Špičácký pětiboj pro děti lyžování a snowboarding Klatovy
4.3.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
4.3.2017 Badhopman Cup badminton Jihlava
4.3.2017 KIDS CUP lyžování a snowboarding Chomutov
4.3.2017 Krkonošská 70 běžecké lyžování Trutnov
4.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
4.3.2017 Salomon Family Cup lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
4.3.2017 Freeride.cz Just Ride snowboarding Příbram
4.3.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Valderrama Golf Club golf Praha
4.3.2017 1. Ostravský noční maraton atletika Ostrava-město
5.3.2017 Hamerský vodník volejbal a plážový volejbal Praha
5.3.2017 Úpická desítka atletika Trutnov
5.3.2017 Městské okruhy atletika Trutnov
5.3.2017 BESTGOLF Indoor Tour - Valderrama Golf Club golf Praha
5.3.2017 Adamna Cup orientační sporty Brno-město
6.3.2017 Turnaj v holandském billiardu billiard Ostrava-město
6.3.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
6.3.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
6.3.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
6.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
7.3.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
8.3.2017 Běháme na pětce atletika Praha
8.3.2017 5. závod Zimního poháru Srchu atletika Pardubice
8.3.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
8.3.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
8.3.2017 Eskymování vodní turistika Praha
9.3.2017 Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
9.3.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
10.3.2017 S ČT Sport na vrchol lyžování a snowboarding Český Krumlov
10.3.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
11.3.2017 S ČT Sport na vrchol lyžování a snowboarding Český Krumlov
11.3.2017 Badhopman Cup badminton Ústí nad Labem
11.3.2017 Sobota s Lipno bez bariér handicapovaní sportovci Český Krumlov
11.3.2017 Plavecká šestihodinovka plavecké sporty Zlín
11.3.2017 Skicross s Pribináčekem lyžování a snowboarding Trutnov
11.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
11.3.2017 Jízda přes louži lyžování a snowboarding Klatovy
11.3.2017 Adventure Night lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
12.3.2017 S ČT Sport na vrchol lyžování a snowboarding Český Krumlov
12.3.2017 Rensar ski cup lyžování a snowboarding Vsetín
12.3.2017 1/2 maraton ve Zlíně atletika Zlín
13.3.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
13.3.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
13.3.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
13.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
14.3.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
15.3.2017 Běháme na pětce atletika Praha
15.3.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
15.3.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
15.3.2017 Eskymování vodní turistika Praha
16.3.2017 Mamutíkův lyžařský závod pro nejmenší lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
16.3.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
17.3.2017 BESTGOLF Indoor Tour - The Royal Melbourne Golf Club golf Praha
17.3.2017 Večerní výšlap na sněžnicích na Slaměnku turistika Ústí nad Orlicí
18.3.2017 Baby obřák lyžování a snowboarding Český Krumlov
18.3.2017 Karneval na lyžích i bez lyžování a snowboarding Trutnov
18.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
18.3.2017 Salomon Family Cup + Velké finále lyžování a snowboarding Ústí nad Orlicí
18.3.2017 Turnaj - stolní tenis stolní tenis Praha
18.3.2017 Okolo Stračova atletika Hradec Králové
18.3.2017 BESTGOLF Indoor Tour - The Royal Melbourne Golf Club golf Praha
19.3.2017 Pohár Orlických hor – Dynastar Lange Cup lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
19.3.2017 BESTGOLF Indoor Tour - The Royal Melbourne Golf Club golf Praha
20.3.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
20.3.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
20.3.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
20.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
21.3.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
22.3.2017 Běháme na pětce atletika Praha
22.3.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
22.3.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
22.3.2017 Eskymování vodní turistika Praha
23.3.2017 Šachový turnaj šachy Teplice
23.3.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
25.3.2017 Pochod za Rumcajsem turistika Jičín
25.3.2017 Běh kolem Myslivny atletika Brno-město
25.3.2017 Jarní RUNdál 2017 atletika Ostrava-město
25.3.2017 Badmintonový turnaj badminton Hradec Králové
25.3.2017 Bujanovské koláčové běhy atletika Český Krumlov
25.3.2017 Říčkovská superkombinace lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
25.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
26.3.2017 Babytenisový turnaj tenis Praha
26.3.2017 Minitenisový turnaj tenis Praha
27.3.2017 Jednokolky Try One ostatní Brno-město
27.3.2017 Běžecká škola Prahy 13 atletika Praha
27.3.2017 Bežecký trénink v Chýni atletika Praha-západ
27.3.2017 Paddleboard jóga jóga Praha
28.3.2017 Bouldering session III. lezení Praha
28.3.2017 RUNGO výběh atletika Olomouc
29.3.2017 Běháme na pětce atletika Praha
29.3.2017 Běžecká škola Prahy 7 atletika Praha
29.3.2017 Bežecký kroužek Chomutov atletika Chomutov
29.3.2017 Eskymování vodní turistika Praha
30.3.2017 Běháme na čtyřce atletika Praha
Duben
1.4.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
1.4.2017 Bafuňářské závody lyžování a snowboarding Rychnov nad Kněžnou
1.4.2017 Křížová desítka atletika Hradec Králové
1.4.2017 Skialpinistický den "Nahoru a dolů" běžecké lyžování Trutnov
1.4.2017 Mezinárodní Mistrovství ČR v alpských disciplínách lyžování a snowboarding Trutnov
2.4.2017 Brněnská přehrada atletika Brno-město
2.4.2017 Dětská olympiáda v maskách lyžování a snowboarding Jablonec nad Nisou
2.4.2017 Mezinárodní Mistrovství ČR v alpských disciplínách lyžování a snowboarding Trutnov
3.4.2017 Mezinárodní Mistrovství ČR v alpských disciplínách lyžování a snowboarding Trutnov
3.4.2017 Turnaj v holandském billiardu billiard Ostrava-město
4.4.2017 Mezinárodní Mistrovství ČR v alpských disciplínách lyžování a snowboarding Trutnov
8.4.2017 La Sportiva HUDY OPEN lezení Brno-město
8.4.2017 Jarní půlmaraton atletika Rychnov nad Kněžnou
8.4.2017 Charitativní běžecký závod Od nevidim do nevidim atletika Praha-východ
9.4.2017 Badhopman Cup badminton Praha
9.4.2017 Hamerský vodník volejbal a plážový volejbal Praha
14.4.2017 Velikonoce na sněhu lyžování a snowboarding Příbram
14.4.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
15.4.2017 Pardubický vinařský půlmaraton atletika Pardubice
15.4.2017 Velikonoce na sněhu lyžování a snowboarding Příbram
15.4.2017 Velikonoční veselí turistika Trutnov
16.4.2017 Velikonoce na sněhu lyžování a snowboarding Příbram
16.4.2017 Běh městem Jarmily Kratochvílové atletika Havlíčkův Brod
17.4.2017 Velikonoce na sněhu lyžování a snowboarding Příbram
22.4.2017 Urban Challenge atletika Praha
22.4.2017 Maraton Kuks atletika Trutnov
22.4.2017 Badmintonový turnaj - čtyřhry badminton Praha
22.4.2017 Badhopman Cup badminton Ústí nad Labem
22.4.2017 Badhopman Cup badminton Hradec Králové
22.4.2017 Badhopman Cup badminton Karviná
22.4.2017 Turnaj - stolní tenis stolní tenis Praha
22.4.2017 Ivanovický sportovní den atletika Brno-město
22.4.2017 Turnaj - squash squash Praha
25.4.2017 Bouldering session IV. lezení Praha
27.4.2017 Šachový turnaj šachy Teplice
28.4.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
30.4.2017 Cross Country MTB Beckov cyklistika a MTB Praha-východ
Květen
5.5.2017 Night Gladiator Race Milovice atletika Nymburk
6.5.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
7.5.2017 Hamerský vodník volejbal a plážový volejbal Praha
7.5.2017 Gladiator race Milovice atletika Nymburk
7.5.2017 Kids Gladiator Race Milovice atletika Nymburk
12.5.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
14.5.2017 XC Hrádek cyklistika a MTB Děčín
15.5.2017 Turnaj v holandském billiardu billiard Ostrava-město
20.5.2017 Hradecký koloběh cyklistika a MTB Hradec Králové
23.5.2017 Bouldering session V. lezení Praha
25.5.2017 Šachový turnaj šachy Teplice
26.5.2017 Víkendový kurz in-line bruslení a freestylu na bruslích inline bruslení Pardubice
27.5.2017 6 h & 12 h Self-Transcendence Race Prague atletika Praha
27.5.2017 Běh přes tři vsi sport pro všechny Plzeň-město
27.5.2017 5. Český běh žen atletika Ostrava-město
27.5.2017 Otevírání léta turistika Trutnov
28.5.2017 XCO Beckov + Mistrovství MAS Nad Prahou cyklistika a MTB Praha-východ
28.5.2017 Trutnovský půlmaraton atletika Trutnov
Červen
3.6.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
3.6.2017 Rodinný běh na 1400 metrů atletika Zlín
3.6.2017 2. ročník Festivalového půlmaratonu Zlín atletika Zlín
3.6.2017 3. ročník MAMUT BIKE ORIENTEERING orientační sporty Rychnov nad Kněžnou
4.6.2017 Hamerský vodník volejbal a plážový volejbal Praha
9.6.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
13.6.2017 Týden otevřených tréninků badminton Brno-město
16.6.2017 Night Gladiator Race Holice atletika Pardubice
17.6.2017 Urban Challenge atletika Brno-město
17.6.2017 Gladiator Race Holice atletika Pardubice
18.6.2017 Gladiator Race Holice atletika Pardubice
18.6.2017 Kids Gladiator Race Holice atletika Pardubice
22.6.2017 Šachový turnaj šachy Teplice
23.6.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
27.6.2017 Bouldering session VI. lezení Praha
Červenec
1.7.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
5.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
6.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
7.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
8.7.2017 MTB Trilogy cyklistika a MTB Náchod
15.7.2017 Varnsdorfský triatlon triatlon Děčín
Srpen
5.8.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
19.8.2017 Okolo Vlčí hory cyklistika a MTB Děčín
Září
2.9.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
2.9.2017 Tour de Zeleňák cyklistika a MTB Děčín
5.9.2017 Bouldering session VII. lezení Praha
8.9.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
9.9.2017 Urban Challenge atletika Ostrava-město
17.9.2017 Půlmaraton Český ráj atletika Semily
22.9.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
24.9.2017 2. ročník CRAFT RunFest atletika Ostrava-město
30.9.2017 Dětský EXTRÉM RACE atletika Přerov
30.9.2017 EXTRÉM RACE atletika Přerov
Říjen
1.10.2017 Náborové soustředění v tenise na vozíku handicapovaní sportovci Břeclav
3.10.2017 Bouldering session VIII. lezení Praha
6.10.2017 Víkendový kurz in-line bruslení inline bruslení Pardubice
7.10.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
8.10.2017 Maraton Hradec Králové atletika Hradec Králové
21.10.2017 MandavaRun atletika Děčín
Listopad
4.11.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
7.11.2017 Bouldering session IX. lezení Praha
Prosinec
2.12.2017 Běh na 2 míle atletika Zlín
5.12.2017 Pražský opičák 2017 lezení Praha
5.12.2017 Bouldering session X. lezení Praha
Sazka
ČOV

Sport v okolí je společný projekt Sazky a Českého olympijského výboru. Je to největší veřejná databáze sportovních klubů a sportovišť. Pomáhá rodičům i široké veřejnosti najít co nejsnazší cestu ke sportu.

Další partneři

ČUS

ČUS

MŠMT

Česko sportuje

Sazka Olympijský víceboj